BİZİ TANIYIN

Ephesia Holiday Beach Club ve Ephesia Resort Hotel Kuşadası Ilıca mevkiinde sahil şeridine konumlandırılmış, bembeyaz kumları ve masmavi deniziyle ,Kuşadası merkeze  7 km, İzmir Adnan Menderes Havalimanına ise sadece  75 km uzaklıktadır.

Ephesia’ da her misafirimiz daima unutulmaz özel tatil anılarıyla ayrılır.
Ege ‘nin cennet köşelerinde konumlu Ephesia  Otelleri’nin her biri gerçek Ege  kültürü ve tarzını misafirlerine yansıtır.

Ephesia Otelleri, romantizm, keşif ve heyecan dolu anılarla ayrılacağınız unutulmaz bir tatil için sizi bekliyor.

Mis kokulu ve renkli bahçeleri, muhteşem  Ege sahillerinin ferahlatıcı suları, ihtişamlı Türk mutfağı, lezzet festivalleri ve aktiviteler ile kendinizi şımartın.

Misafirlerimiz için her zaman en önemli önceliğimiz hizmet, kalite ve tutarlılıktır. Bu nedenle tüm misafirlerimiz, misafir olarak konakladıkları Ephesia Otellerinden yıllarca devam edecekleri Ephesia ailesinin bir ferdi olarak ayrılırlar.

Siz de Ephesia ailesinin bir parçası olun.

Ephesia Holiday Beach Club
Ephesia Holiday Beach Club
Ephesia Holiday Beach Club

Erken Rezervasyonda Kampanya

Sizde erken rezervasyon yaparak uygun fiyatla muhteşem bir tatil yapabilirsiniz.

MİSYON

Mutlu, verimli, güleryüzlü ve misafirperver çalışanları ile; misafirlerimizin, istek, ihtiyaç ve beklentilerine uyumlu ürün ve hizmeti vererek unutulmaz bir tatil gerçekleştirmelerini sağlamaktır.
Turizm Sektöründeki önemli sorumluluklarımızın bilinci ile hizmet kalitesini, tüm organizasyon kademelerinde yerleştirme, sürdürme ve iyileştirme faliyetlerine özel önem vermektir.

VİZYON

Sürekli gelişme ve iyileştirme politikaları uygulayarak, sektörde önemli bir marka olmak, Kuşadası ve Ege Bölgesinin Turizm değerlerine katkı sağlamak. Ülkemizin tanıtım ve gelişmesine destek olan bir işletme olmak.